Strona głównaZakupyZbita szybka czy słaba bateria? Oddaj iPhone do serwisu!

Zbita szybka czy słaba bateria? Oddaj iPhone do serwisu!

Iphony uchodzą za telefony, które stosunkowo wolno się starzeją i z tego powodu wiele osób chętnie decyduje się na zakup starszych modeli. Wpływ na taki stan ma przede wszystkim wysoka cena urządzeń od Apple. Kupując smartfona, który był już wcześniej używany być może trzeba będzie wymienić jakiś podzespół, aby telefon wrócił do pełnej sprawności. Na szczęście w Krakowie działa serwis Apple, który poradzi sobie z naprawą każdego iPhone niezależnie od modelu.

Pęknięty wyświetlacz i co dalej?

Klienci do punktu serwisowego zgłaszają się z wieloma różnymi usterkami. Jedne są bardziej poważne i na ich naprawę trzeba poświęcić nieco więcej czasu, a drugie są proste do rozwiązania i w niedługim czasie można znów korzystać ze swojego telefonu. Stosunkowo często dochodzi do uszkodzeń mechanicznych. Na skutek upadku telefonu z dużej wysokości na wyświetlaczu może pojawić się charakterystyczna pajęczynka co uniemożliwia korzystanie z niektórych funkcji. W takim przypadku nie ma większych powodów do obaw, ponieważ wymiana szybki w iPhone należy do napraw, którą można przeprowadzić dosyć szybko (więcej o wymianie dowiesz się na https://flixapple.com/wymiana-szybki-w-iphone/). Krakowski serwis wyposażony jest w odpowiednie narzędzia, dzięki którym demontaż starej i montaż nowej szybki to zdanie nie zajmujące długiego okresu czasu. Jest możliwe, że jeszcze tego samego dnia klient będzie mógł cieszyć się ze swojego telefonu. Po wymianie iPhone zyska nowe życie i będzie można się ciszyć sprawnym sprzętem jeszcze przez bardzo długi czas.

Podłącza telefon do ładowarki… lub wymień baterię!

Baterie w smartfonach oraz innych urządzeniach przenośnych ulegają zużyciu na skutek długiego użytkowania. Trzeba się liczyć z tym, że paroletni iPhone będzie musiał być ładowany częściej. Kondycja baterii zależy również od intensywności użytkowania. Spadek wydajności sprzętu nie oznacza jednak konieczności rozglądania się za nowym urządzeniem. Wymiana baterii w iPhone to bardzo częsty powód pozostawiania telefonu w serwisie (więcej na https://flixapple.com/wymiana-baterii-w-iphone/). Jednak dla doświadczonego serwisanta nie jest to nic skomplikowanego i czas potrzebny na wymianę nie powinien przekroczyć kilku godzin. Nowa bateria przywróci telefon do dawnej sprawności i pozwoli uwolnić się od noszenie powerbanku uciążliwych kabli. Koszt wymiany uzależniony jest od posiadanego modelu telefonu. Usługą powinny się szczególnie zainteresować osoby przywiązane do swojego telefonu, które nie chcą się z nim rozstawać, a nadal potrzebują, aby był w pełni sprawny. Krakowski serwis tygodniowo przeprowadza bardzo wiele napraw związanych z wymianą baterii. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych usług serwisu na https://flixapple.com/serwis-krakow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read