Strona głównaFirmaSzkolenia BHP Kraków – z jaką firmą nawiązać współpracę?

Szkolenia BHP Kraków – z jaką firmą nawiązać współpracę?

Przeprowadzanie szkoleń BHP jest istotnym obowiązkiem pracodawcy – warto powierzyć to zadanie prawdziwym specjalistom. Z jaką firmą nawiązać współpracę? Najlepiej z taką, która oferuje kompleksowe usługi najwyższej jakości.

Szeroką ofertę szkoleń BHP w Krakowie proponuje firma BHP Center

Jakie kursy przeprowadzają specjaliści BHP Center?

  • Szkolenia wstępne – instruktaż ogólny dla nowoprzyjętych pracowników.
  • Szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych – program kursu obejmuje zagadnienia związane z postępowaniem w razie wypadku w pracy, ocenę możliwych zagrożeń w biurze, kształtowanie dobrych nawyków zgodnych z zasadami bezpieczeństwa.
  • Szkolenie dla pracowników służby zdrowia – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych itp.
  • Szkolenie dla osób pracujących fizycznie – na kursie pracownicy przyswajają zasady bezpiecznej pracy, omawiają możliwe scenariusze sytuacji kryzysowych oraz sposoby działań profilaktycznych.
  • Szkolenie dla kadry inżynieryjno-technicznej – na program kursu składają się zagadnienia dotyczące oceny zagrożeń w przedsiębiorstwie, tworzenia stanowisk pracy zgodnych z zasadami BHP oraz sposobów minimalizowania sytuacji niebezpiecznych.
  • Szkolenie dla zespołu zarządzającego – kurs aktualizuje wiedzę kierownictwa oraz zarządu na temat zasad bezpiecznej pracy, ochrony pracowników przed zagrożeniami itp.
  • Inne kursy BHP – jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat oferty szkoleń BHP
    w Krakowie, którą proponuje firma BHP Center, wejdź na ich stronę internetową.

Szkolenia BHP Kraków online – Twoi pracownicy zdobędą potrzebną wiedzę bez wychodzenia z domu

Szkolenie BHP kojarzy się ze stratą czasu – aby zmienić ten pogląd, firma BHP Center organizuje kursy e-learningowe. Pracownik sam wybiera dogodny dla siebie termin i realizuje szkolenie w tempie, które mu najbardziej odpowiada. Czytanie materiałów możesz przerwać w dowolnym momencie oraz powrócić do nich, gdy znajdziesz czas. Zakres informacji
przekazywany w prezentacji online niczym nie odbiega od tego przekazywanego przez specjalistę na miejscu. Gdy osoba realizująca szkolenie zaliczy egzamin, BHP Center wysyła zaświadczenie o odbyciu szkolenia. Szczegółowe informacje na temat oferty kursów
e-learningowych oraz ich wersję demo znajdziesz na stronie firmy.

Podsumowanie – szkolenie BHP w Krakowie tylko w firmie BHP Center

Niezależnie od tego, jakiego szkolenia BHP w Krakowie potrzebujesz – wszystkie możesz zrealizować dzięki profesjonalistom z firmy BHP Center! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read