Strona głównaFirmaPoly Trio - innowacyjne telefony konferencyjne

Poly Trio – innowacyjne telefony konferencyjne

Szukając rozwiązań technologicznych dla naszej firmy, wybieramy tylko najlepsze i niezawodne urządzenia i oprogramowanie, które jest dostępne na rynku. Niestety, wysoka jakość wiąże się z wysoką ceną. Jednak, rozwój technologii coraz częściej pozwala na umieszczenie coraz większej ilości funkcji w coraz mniejszych urządzeniach. Jeszcze trzydzieści lat temu komputer stacjonarny posiadał maksymalnie 64 KB pamięci RAM, a dziesięć lat później już 256 MB. Teraz nawet najprostszy i najmniejszy smartfon posiada kilka razy więcej mocy obliczeniowej i funkcji dodatkowych niż komputer z lat dziewięćdziesiątych. Technologie, które jeszcze kilka lat temu wydawały się całkowitą fantastyką naukową, teraz są w kieszeni u każdego.

Systemy tele- i wideokonferencyjne na miarę małych i dużych firm

Rozwój technologiczny dotyczy każdej części naszego życia prywatnego i zawodowego. Najbardziej przełomowym wynalazkiem w biznesie okazały się systemy do wideokonferencji i telefony konferencyjne. W naszych czasach, nawet najmniejsza firma może w pełni wyposażyć salę konferencyjną lub huddle space za rozsądną cenę.

Największą zaletą oferty takich producentów jak Poly jest elastyczność i uniwersalność produkowanych przez nich urządzeń. W zależności od rozmiaru pomieszczenia, zapotrzebowania teletechnicznego oraz specyfiki branży Twojej firmy można w pełni dopasować sprzęt Poly i oprogramowanie wybierając spośród kamer, telefonów konferencyjnych, tablic interaktywnych i wielu innych.

Zobacz: https://www.visioncube.pl/polycom/

Poly Trio – wszystko co potrzebujesz do wideo- i telekonferencji

Jednym z najbardziej kompleksowych rozwiązań, które obecnie są dostępne w ofercie firmy Poly jest telefon konferencyjny Poly RealPresence Trio. Jak można zrozumieć z jego nazwy, głównym zadaniem danego telefonu konferencyjnego było utworzenie kompletnego uczucia obecności współrozmówcy i zapełnienie bezproblemowej komunikacji na odległość.

Poly Trio fundamentalnie zmienia zasady funkcjonowania telefonów konferencyjnych, gdyż łączy w sobie możliwość przesyłania nie tylko głosu, a także wideo i prezentacji. Każde wypowiedziane słowo słychać dokładnie za pomocą funkcji Noiseblock, która blokuje drugorzędne dźwięki. Właśnie dzięki danej funkcji telefon konferencyjny Poly Trio jest często wybieranym rozwiązaniem dla szpitali (np. nagrywanie lub prowadzenie transmisji z operacji online).

Telefon konferencyjny Poly Trio również posiada wszystkie funkcje, które są spotykane w kompleksowych systemach konferencyjnych, takich jak możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych (komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, a nawet telefonów komórkowych) przez złącze USB lub Bluetooth czy NFC.

Kolejną zaletą telefonu Poly Trio jest możliwość kompletowania go z innymi urządzeniami, takimi jak Poly RealPresence Visual+, który służy do prezentowania treści lokalnej i zdalnej, a także kamery, dzięki której telekonferencja zamienia się w wideokonferencję z niewiarygodnie wysoką jakością obrazu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read