Strona głównaFinanseKarta Moja Biedronka - co daje, jak zarejestrować?

Karta Moja Biedronka – co daje, jak zarejestrować?

Według statystyk Polacy w roku 2017 robili zakupy w sklepie Biedronka. Market ten oprócz niskich regularnych cen oferuje również bezpłatną kartę lojalnościową „Moja Biedronka”. Czy warto z niej korzystać i jak?

Dla kogo karta Moja Biedronka?

W przeciwieństwie do niektórych znanych sklepów biedronka rozdaje swoje karty lojalnościowe wszystkim chętnym klientom. Aby ją otrzymać nie musimy spełnić, żadnych warunków typu: „zrób zakupy za minimum 200 złotych”. Wystarczy poprosi o nią przy kasie. Dla naszej wygody korzystania otrzymamy od razu trzy karty, jedną główną o dwie mini, które możemy doczepić do kluczy i zawsze mieć przy sobie lub dać pozostałym domownikom. Jedynym wymogiem, aby w pełni korzystać z karty jest zarejestrowanie jej.

Jak zarejestrować kartę Biedronka stałego klienta?

Są dwie możliwości aktywowania karty którą otrzymamy w sklepie Biedronka w obu przypadkach należy przygotować pin oraz numer które znajdują się na karcie. Pierwszym sposobem rejestracji karty jest zadzwonienie pod nr (0-22) 20-53-400 i wybrać opcję nr 1 na klawiaturze telefonu, a następnie postępować według poleceń. Drugim sposobem jest aktywowanie karty na stronie internetowej sklepu w zakładce: „Moja Biedronka” . Tutaj tak samo jak poprzez rejestrację telefoniczną zostaniemy zapytani najpierw o nr karty i pin, a następnie o imię użytkownika oraz numer telefonu. Na koniec wystarczy ustalić swoje indywidualne hasło.

Co możemy zyskać z kartą lojalnościową sklepu Biedronka?

Najbardziej znana promocja tej sieci sklepów to wymiana punktów z karty na maskotki, natomiast karta ta daje również możliwość zakupu określonych produktów ze zniżką. Co tydzień są to inne produkty, także warto śledzić co w danym momencie podlega promocji. Często są to promocję łączone typu „kup drugi produkt za 50%”. Produkty ze zniżką dla posiadaczy karty są zawsze specjalnie oznakowane na sklepie, a rabat naliczany jest przy kasie po okazaniu karty.

3 KOMENTARZE

    • a ja bym wolał aby od całości zakupów naliczano jakiś rabat z okazji mania karty, albo np. aby raz na czas przysługiwały jakieś bony towarowe, w zależności od tego jak aktywnym klientem się jest, a tak to kicha, mam gdzieś te promocje

  1. Co z obcokrajowcami? Jak mogą zaregistrować kartę? Nie mogą. Biedronka nie chce sprzedawać obcokrajowcom. Tesco, Lidl w porządku, Biedronka nie. Spasiba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read