Strona głównaBiznesJak zaplanować produkcję i zarządzać nią? Tylko z systemem OptiMES!

Jak zaplanować produkcję i zarządzać nią? Tylko z systemem OptiMES!

Dobry system do zarządzania produkcją przyczynia się do rozwoju, owocnej działalności i stabilnej pozycji na rynku przemysłu produkcyjnego. Prezentujemy dodatkowe korzyści, które przemawiają za słusznością wyboru systemu MES od bydgoskiej marki Syneo.pl – OptiMES już od kilkunastu lat prężnie wspiera pracę setek polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Stąd też przekonanie, że przysłuży się i Twojej fabryce.

Co zyskasz?

  • Kontrolę, która pozwala produkować więcej i taniej. I to jednocześnie!

Obserwując rynek na pewno też masz wrażenie, że właśnie tego oczekują klienci i to wymusza rosnąca konkurencja – produkować bardzo szybko, bardzo dużo, perfekcyjnych produktów. Gdzie tu miejsce na zarobki dla Twojego biznesu? System MES od Syneo.pl monitorując produkcję, dostarczy rzetelnych danych na temat procesów produkcyjnych, na podstawie których będziesz w stanie znaleźć miejsca wymagające działania w postaci optymalizacji produkcji. Pisząc miejsca, mam na myśli wąskie gardła, nieplanowane przestoje, mało wydajnych pracowników, awarie i inne pożeracze czasu. Mając wiedzę, co jest problemem, będziesz mógł ten problem wyeliminować. I dzięki temu produkować taniej, ale i więcej.

  • Wydajność maszyn, którą będziesz się szczycił.

Arkusze kalkulacyjne zdecydowanie wyszły już z mody, no i przede wszystkim trudno od nich oczekiwać, by sprawdzały się przy produkcji, która wymaga uwzględniania licznych zmiennych i kontroli jeszcze większej liczby parametrów. Co się sprawdza? Zaawansowany system do zarządzania produkcją, czyli monitorowania, kontroli, raportowania, rozliczania – czyli po prostu OptiMES. Za jego sprawą dane zbierane są z maszyn automatycznie, bez ryzyka błędu, w taki sam sposób przetwarzane i udostępniane w postaci raportów, które naprawdę da się wykorzystać i na ich podstawie wprowadzać wartościowe zmiany.

  • Zamówienia, realizowane jak należy.

Przede wszystkim z zachowaniem terminów i z wysoko jakościowymi produktami. Dzieje się tak dzięki systemowi OptiMES. Jego funkcje umożliwiają oszacowanie realnych terminów ukończenia zlecenia, pozwalają uniknąć awarii i przestojów, a do tego wspomagają wyeliminowanie wadliwych produktów czy odbiegających od założonych standardów. System MES kontroluje wszystko to, co trudno byłoby zrobić człowiekowi. Co więcej, jest bezawaryjny, niezawodny i zawsze terminowy. Twoi klienci szybko to docenią.

  • Pozbędziesz się błędów i przestojów w produkcji.

Nikomu nie służą, ale ich wyeliminowanie do najłatwiejszych nie należy. Chyba, że wykorzystujesz OptiMES. Ten zaawansowany system MES wyłapuje więcej niż oko człowieka, dlatego wręcz wyprzedza wystąpienie awarii. A jeżeli już taka się pojawi, to szybko wskazuje, w jaki sposób się jej pozbyć. To ogromne ułatwienie pracy i mocny bodziec do wzrostu wydajności produkcji.

Zapraszamy! Dowiedz się jeszcze więcej o systemie OptiMES i jego możliwościach – skontaktuj się z nami telefonicznie 517 827 436 lub napisz na biuro@syneo.pl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read