Strona głównaSocial mediaJak założyć konto na Facebook?

Jak założyć konto na Facebook?

Najpopularniejszy portal społecznościowy

Facebook to niezaprzeczanie najbardziej znany portal społecznościowy, pozwalający na utrzymywanie znajomości z osobami z całego świata. Jest intuicyjny, dzięki czemu korzystanie z niego nie sprawia użytkownikom żadnych problemów. Facebook łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach, poglądach i pasjach. Pozwala na szybkie interwencje w przypadku np. zaginionych zwierząt lub ludzi. Jeśli chcesz dołączyć do facebookowej społeczności, wystarczy, że założysz konto na portalu i będziesz mógł się cieszyć z wszystkich możliwości jakie daje strona swoim użytkownikom.

Zakładanie konta – szybko, łatwo i przyjemnie

Dołączenie do użytkowników Facebooka daje nam wiele możliwości, m.in. możliwość komentowania cudzych postów i zdjęć, swobodne przeglądanie stron, komunikowanie się z pozostałymi użytkownikami i śledzenie różnego rodzaju wydarzeń. Aby założyć konto na Facebooku wystarczy kilka minut. Należy wejść na stronę www.facebook.com i uzupełnić formularz rejestracyjny. Podajemy swoje dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu, datę urodzin oraz płeć. Ustalamy też hasło, które pozwoli nam na późniejsze logowanie się na portalu. Następnie możemy spersonalizować swój profil, dodając zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle. W zależności od tego ile informacji o sobie chcemy podać, możemy uzupełnić np. miejsce pracy, szkoły do których chodziliśmy, miasto z którego pochodzimy. Są to jednak opcje dodatkowe, których nie musimy podawać. I już, gotowe. Całość zajmuje dosłownie kilka minut i jest niezwykle intuicyjna. Osoba zakładająca konto jest niemalże prowadzona za rękę, więc nie ma szans na popełnienie jakiegokolwiek błędu.

Po kilku minutach i potwierdzeniu, że faktycznie chcieliśmy założyć konto na Facebooku (poprzez e-mail lub telefonicznie) możemy zacząć korzystać ze wszystkich funkcji jakie oferuje nam portal.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read