Strona głównaInternetGdzie oglądać telewizję online? Darmowe i płatne platformy

Gdzie oglądać telewizję online? Darmowe i płatne platformy

Brak telewizora w domu nikogo już nie dziwi. Jeszcze więcej osób rezygnuje z telewizji, ponieważ pragnie mieć całkowitą kontrolę nad tym, co ogląda, nie chce marnować czasu na reklamy oraz nie chce być ograniczanym przez ramówkę. Zdarza się jednakże, iż czasem jedynie w TV można obejrzeć konkretny, atrakcyjny materiał. Czy da się to zrobić za darmo w sieci? A gdy tak to gdzie oraz jak? Zobaczmy, jak bezpłatna telewizja internetowa wypada w praktyce. Gdzie dostępna jest bezpłatna telewizja przez Internet?

WP Pilot: 22 kanały TV za darmo

Obecnie najmodniejsza telewizja za darmo online to WP Pilot. Jest to niezwykle atrakcyjna platforma, jaka pozwoli oglądać kanały TV na żywo, stosując do tego laptop, telewizor z Androidem lub urządzenie przenośne. Jedynym warunkiem jest założenie (darmowego) konta w serwisie (no i przyda się również odpowiednie łącze, lecz to dotyczy każdej z omawianych usług).

Standardowy pakiet w WP Pilot nazywa się Starter oraz jest zupełnie bezpłatny. Należy się liczyć z dodatkowymi reklamami, słabszą jakością sygnału w wypadku wielkiego zainteresowania i brakiem kanałów HD. Nie płacąc ani złotówki otrzymuje się jednakże dostęp do 22 kanałów – są to: Polsat, TVN, WP, TV 4, TV Puls, Fashion TV, 4FunTV, 4FunTV Gold Hits, 4FunTV Dance, Stars TV, France 24 (FR), France 24 (EN), To!TV, Nobox TV, wPolsce.pl, Love TV, TVS, TV Trwam, Opoka TV, ETV, EzoTV oraz Twoja TV.

Dostępne są także odpłatne pakiety WP Pilot – łącznie w katalogu znajduje się 70 kanałów.

TVP online na żywo

Czy można, i gdy tak, to jak oglądać TVP w Internecie? Jak najbardziej można, chociaż dotyczy to jedynie TVP Info, TVP Polonia oraz krajowych kanałów TVP 3. Transmisje na żywo są dostępne z poziomu platformy TVP VOD (TVP Stream). Telewizja Polska ma również prawa do transmitowania meczów naszej reprezentacji oraz najistotniejszych wydarzeń sportowych na poziomie reprezentacyjnym. Osoby, jakie nie korzystają z telewizji, także mogą oglądać takie transmisje na żywo: lekkoatletyka, tenis, różne spory drużynowe, Mundial 2018 online – to wszystko można odnaleźć na stronie Transmisje TVP Sport oraz oglądać tak, jak w telewizji.

1 KOMENTARZ

  1. Jest wiele serwisów, CDA, zalukaj, VOD chociaż tam z jakością często jest średnio, lepiej zainwestować w Netflix gdzie są filmy w HD 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read